Kalendarz Imprez

Jak kupić

Jak kupić

JAK KUPIĆ BILET NA MECZ GARBARNI ?
 
 
 
Istnieją trzy opcje kupna biletu. Pierwsza, poprzez udanie się do siedziby RKS Garbarnia przy ul. Rydlówka 23. Druga, poprzez udanie się do Strefy Kibica na stadionie MIejskim im. H. Reymana, a trzecia najbardziej preferowana poprzez zakupy za pośrednictwem biletowego serwisu internetowego.

2.  W celu zakupu Biletu w siedzibie RKS Garbarnia przy ul. Rydlówka 23:

a)   Kibic udaje się do do budynku klubowego z dokumentem tożsamości. Następnie zostaje mu założony profil składający się z imienia, nazwiska i PESELu. Następnie Kibic wybiera miejsce, uiszcza opłatę i odbiera gotowy Bilet.

2.  W celu zakupu Biletu w Strefie Kibica trefy Kibica na stadionie MIejskim im. H. Reymana,:
 
  a)    Kibic udaje się do Strefy Kibica  (kasy nr 9, 10 i 11) z dokumentem tożsamości. Następnie zostaje mu założony profil składający się z imienia, nazwiska i PESELu. Następnie Kibic wybiera miejsce, uiszcza opłatę i odbiera gotowy Bilet.
 
 
3.   W celu zakupu Biletu za pośrednictwem serwisu internetowego należy:
 
a)     Zalogować się do systemu na stronie garbarnia.krakow.kupbilety.pl wpisując w polu e-mail adres e-mail podany podczas rejestracji lub numer PESEL oraz hasło. Obcokrajowcy, którzy przy rejestracji w siedzibie Klubu przy Rydlówka 23 bądź w Strefie Kibica na stadionie Miejskim im. H. Reymana nie podadzą adresu e-mail nie będą mieć możliwości zakupu Biletu przez Internet.
Podczas pierwszego logowania do systemu w polu hasło należy wpisać nazwisko dużymi literami. W dalszym kroku użytkownik zostanie poproszony o zmianę hasła i podanie adresu email jeśli nie został on wcześniej podany w trakcie rejestracji w w siedzibie Klubu przy Rydlówka 23 bądź w Strefie Kibica na stadionie Miejskim im. H. Reymana. Następnie należy wejść w Ustawienia Profilu i zaakceptować Regulamin oraz Zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych.
 
W przypadku gdy Kibic nie posiada konta na stronie garbarnia.krakow.kupbilety.pl należy dokonać rejestracji. W tym celu konieczne jest podanie danych osobowych zgodnych z dowodem tożsamości. Następnie po zalogowaniu postępować zgodnie z instrukcją. 
 
b)    Następnie wybrać spośród dostępnych imprez mecz, sektor i miejsce na trybunach, po czym zatwierdzić transakcję poprzez zaznaczenie opcji KUP BILET. Po wybraniu miejsca cena biletu będzie automatycznie ceną za bilet normalny. Jeśli kibicowi przysługuje zniżka, zmiana ceny będzie dostępna po rozwinieciu pola z ceną biletu.
 
c)    Po zaakceptowaniu wszystkich danych dotyczących zakupu (rodzaj Biletu, miejsce i łączna należność) następuje przekierowanie do serwisu płatności.
 
d)    Kwota należności wnikająca z danego zamówienia winna zostać zrealizowana natychmiast po dokonaniu zamówienia.
 
e)    W systemie płatności dokonywany jest wybór swojego banku oraz rodzaju płatności – przelew lub karta.
 
UWAGA! Opłaty za zakupione przez www miejsce można dokonać wyłącznie za pośrednictwem płatności internetowych. Nie ma możliwości rezerwacji miejsca, opłacenia wykupionego Biletu w punkcie sprzedaży.
 
f)     Po dokonaniu płatności należy oczekiwać na zaksięgowanie wpłaty na koncie klubu. Status transakcji można w każdej chwili sprawdzić w zakładce TWOJE ZAKUPY.
 
g)    W przypadku, kiedy Klient posiada Kartę Kibica, dokumentem uprawniającym do wejścia na mecz jest Karta Kibica. Osoba, która dokonała zakupu Biletu jednorazowego musi podczas wchodzenia na stadion posiadać do kontroli potwierdzenie zakupu Biletu wydrukowane z zakładki TWOJE ZAKUPY oraz dokument tożsamości.
 
h)    Wydrukowanego Biletu nie można kserować lub w inny sposób przerabiać. W przypadku kserowania Biletu na stadion zostanie wpuszczony tylko pierwszy Bilet o danym numerze,
 
i)      Na tak wydrukowany Bilet na stadion może wejść tylko osoba, która zakupiła Bilet.
 
 
 
 
JAK KUPIĆ KARNET NA MECZE GARBARNI  W RUNDZIE JESIENNEJ 2018?
 
 
Sprzedaż karnetów będzie rozpocznie się w tygodniu poprzedzającym 2 mecz Garbarni na stadionie Miejskim (Garbarnia - Bytovia, 03.08.2018 r. godz. 17.00), przy czym dla osób, które zakupią bilet na mecz ze Stalą Mielec (20.07.2018 r. godz. 17.45) cena nominalna karnetu wynosząca 130 zł zostanie obniżona o kwotę zapłaconą za bilet na mecz ze Stalą MIelec np. kupiłeś bilet za 15 zł to za karnet zapłacisz tylko 115 zł. Więcej informacji wkrótce
Proszę czekać - trwa ładowanie treści